Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN TLFAC INV24R32, 24000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер со LG к
Достапност:
Шифра: 75944
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 45,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

36,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 3,176 Ден.
24x BLACK РАТА: 1,634 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TELEFUNKEN TLFAC INV24R32, 24000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер со LG компресор, Ладење 6.74KW (Макс 7.03KW) и Греење 7.04KW (Макс 7.3KW), Скриен Дисплеј, SEER за ладење 6.1, SCOP за греење: 4.0, Одвлажнување 1.5л на час, Циркулација на воздух 940 m3/h, Бучност на внатрешна единица Мин: 42dB, Макс: 59dB, Бучност на надворешна единица: 50/68dB, Филтер за прав, Тајмер, Нормална работна температура: -15 to 46 C, R32 еколошки гас, A++ енергетска класа во ладење, A+ енергетска класа во греење, Далечински управувач
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG