Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL W7X 81O OX, Комбиниран фрижидер со долна комора со CLE
Достапност:
Шифра: 75906
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 35,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

26,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 2,318 Ден.
24x BLACK РАТА: 1,193 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL W7X 81O OX, Комбиниран фрижидер со долна комора со CLEVER OUT ЛЕД Дисплеј, Инокс, 6th sense Fresh control технологија, Total No Frost, 15 години гаранција на компресор, Тотал нето капацитет 335л - 231л фрижидерски дел/104л замрзнувачки дел, Multiflow, антибактериски филтер Microban, контрола на влажноста, Fresh Box 0 степени за деликатна храна, Fresh Box + за храна која бара свежина, Aларм за отворена врата, 3 стаклени полици во дел за ладење + 2 полици на извлекување (12цм), 3 фиоки во замрзнувачот, ЛЕД осветлување, Бучност 40db, Нова F енергетска класа, Димензии 191.2x60x67.8 цм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG