Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje SVC 216 GFW, Вертикална правосмукалка, Боја Бела, 2 во 1
Достапност:
Шифра: 75861
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 11,990 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

9,990 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 833 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 417 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje SVC 216 GFW, Вертикална правосмукалка, Боја Бела, 2 во 1, Безжична употреба, За суво чистење, Волумен на садот за прашина: 0.5 l, 1 Хепа филтер, Контролно светло за полнење на батерија, Електрична турбо четка, Додаток за агли, Додаток мала четкичка, Управувачка локација: Контрола на апаратот, Број на тркала: 4, Номинална моќност: 21.6 V, Време на полнење: 6 h, Трајност на батеријата 60 min, Моќност на моторот (max) 162 W
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG