Бренд: SONY
Краток опис: SONY XR77A83KAEP, 77" (195cm) 4K UltraHD Google OLED TV, Resolu
Достапност:
Шифра: 75844
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 269,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

229,999 Ден.
12 РАТИ: 20,123 Ден.
24 РАТИ: 10,533 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SONY XR77A83KAEP, 77" (195cm) 4K UltraHD Google OLED TV, Resolution 3840x2160, HDR10, XR Triluminos Pro, Cognitive processor XR, XR Motion Clarity, 100Hz native panel frequency, Dolby Vision, Built in WiFi, Bluetooth, Google Assistant, Screen mirroring, Youtube, Clear resolution enhancer, ClearAudio+ , Clear Phase, S-Force Front Surround, Dolby Atmos, USB HDD recording, Tuner DVB-T/T2/S/S2/C + analog, 4x HDMI 2.0, 2x USB 2.0, 1x analog audio out, 1x Ethernet R45, 1x AV Composite In, 1x Optical Audio Out, 1x 3,5 mm Audio Out, Vesa Support
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ