Бренд: Hisense
Краток опис: Hisense Expert Smart CF50XS1FG/CF50XS1FW WIFI, SMART Инвертер...
Достапност:
Шифра: 75739
Гаранција (дена): 1080
Редовна Цена: 46,999 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

42,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 3,584 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,792 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Hisense Expert Smart CF50XS1FG/CF50XS1FW WIFI, SMART Инвертер клима уред, GMCC Toshiba компресор, Скриен ЛЕД Дисплеј, WiFi ВКЛУЧЕН, 18000BTU, Капацитет на ладење 5KW, Капацитет на греење 5.6KW, SEER 6.1 kWh, SCOP 4.0 kWh, ДИГИТАЛЕН КОМПРЕСОР МОТОР, 4во1 филтер + Активен јаглен филтер, Капацитет на одвлажнување 2л/ч, I-feel функција која ја мери температурата што треба да се постигне онаму каде што е далечинксиот управувач, Проток на воздух 880cbm3/h, 4D Auto swing, Turbo cooling ладење, Тајмер 24 часа, Sleep функција, Самодијагностика, Работна температура греење -20/+24, Работна температура ладење -15/+43, Бучност внатрешна единица 56 dB, Бучност надворешна единица 62 dB, Тип на гас R32, Енергетска класа А++ на ладење/А+ на греење, Димензии внатрешна единица 890×300×223 мм, Димензии надворешна единица 810x585x280 мм
WiFi/Smart Да
Боја Бела
Греач на компресор Не
Капацитет 18000 btu 5.5kw
Тип на уред Инвертер
Можеби ќе Ве интересира