Бренд: Motorola
Краток опис: Motorola Moto G22 Cosmic Black 4/64, Dual SIM (Nano-SIM dual sta
Достапност:
Шифра: 75702
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 11,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

9,699 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 809 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 405 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Motorola Moto G22 Cosmic Black 4/64, Dual SIM (Nano-SIM dual stand-by), Water-repellent design, Display: IPS LCD 90Hz, 6.5 inches, 103.5 cm2 (~84.2% screen-to-body ratio), 720 x 1600 pixels, 20:9 ratio (~268 ppi density), OS: Android 12, Chipset: Mediatek MT6765V/CB Helio G37 (12 nm), CPU: Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A53 & 4x1.8 GHz Cortex-A53), GPU: PowerVR GE8320, Memory: 64GB-ROM 4GB-RAM, Quad Camera: 50 MP f/1.8 (wide) 0.64µm PDAF, 8 MP f/2.2 118˚ (ultrawide) 1/4.0" 1.12µm, 2 MP f/2.4 (macro), 2 MP f/2.4 (depth), Video: 1080p@30, Front Camera: 16 MP f/2.5 (wide) 1.0µm, Video: 1080p@30fps, Connections: USB Type-C 2.0; Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac; dual-band; Wi-Fi Direct; hotspot, Bluetooth: 5.0 A2DP LE;,GPS A-GPS GLONASS GALILEO, Sensors: Accelerometer; Fingerprint (side-mounted); proximity; gyro; compas, Battery: Li-Po 5000 mAh non-removable, Dimensions: 164 x 75 x 8.5 mm, Weight: 185 gr
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG