Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje WNEI94BS, Машина за перење алишта, Црна врата, Голем ЛЦД
Достапност:
Шифра: 75689
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 31,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

25,990 Ден.
12x BLACK РАТА: 2,231 Ден.
24x BLACK РАТА: 1,148 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje WNEI94BS, Машина за перење алишта, Црна врата, Голем ЛЦД Дисплеј, 9кг, 1400 вртежи, 16 програми, ИНВЕРТЕР МОТОР, Брза програма за перење PowerWash 59, WaveActive барабан, TotalWeightControl сензорот ги приспособува сите параметри за количеството облека во барабанот, SteamTech генератор на пареа, AllergySteam, Контрола на стабилност (SCS), SterilTub Алишта со секогаш пријатен мирис, Заклучување - заштита за деца, Бучност 53dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија 185 kWh, А+++ (F) енергетска класа, Димензии ШxВxД 60x85x61 цм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG