Бренд: SONY
Краток опис: SONY KD65X80KAEP, 65" (165cm) 4K UltraHD Google TV, Resolution
Достапност:
Шифра: 75686
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 89,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

59,990 Ден.
12x BLACK РАТА: 5,149 Ден.
24x BLACK РАТА: 2,650 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SONY KD65X80KAEP, 65" (165cm) 4K UltraHD Google TV, Resolution 3840x2160, HDR10 , TRILUMINOS PRO, 4K HDR-процесор X1, 4K X-Reality PRO, Motionflow XR400, Dolby Vision, Built in WiFi, Bluetooth, Google Assistant, Screen mirroring, Youtube, Clear resolution enhancer, ClearAudio+ , Clear Phase, S-Force Front Surround, Dolby Atmos, Braviacam (option), USB HDD recording, Tuner DVB-T/T2/S/S2/C + analog, 4x HDMI 2.0, 2x USB 2.0, 1x analog audio out, 1x Ethernet R45, 1x AV Composite In, 1x Optical Audio Out, 1x 3,5 mm Audio Out, Vesa Support
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG