Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN TWM 1057V, Машина за перење алишта, бела боја, ЛЕД Ди
Достапност:
Шифра: 75631
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 17,499 Ден.

BLACK ЦЕНА:

12,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 1,116 Ден.
24x BLACK РАТА: 575 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TELEFUNKEN TWM 1057V, Машина за перење алишта, бела боја, ЛЕД Дисплеј, 7кг, 1000 вртежи, Опција за одбирање на вретжи при перење, Тајмер за одложено перење до 12 часа, Предперење, 15 програми, Заштита од протекување, Бучавост 58dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија 195kWh, А++ Енергетска класа
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG