Бренд: ST
Краток опис: ST TAC-12INV32 ULTRA BLACK WIFI, Superior Technology powered by
Достапност:
Шифра: 75586
Гаранција (дена): 1800
Редовна Цена: 29,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

22,999 Ден.
12 РАТИ: 2,013 Ден.
24 РАТИ: 1,054 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST TAC-12INV32 ULTRA BLACK WIFI, Superior Technology powered by TCL, 12000 BTU SMART ИНВЕРТЕР Климатизер, Црна боја, Поврзување и целосна контрола преку WiFi мрежа, Ладење 3.77KW и Греење 3.8K1W, Скриен Дисплеј, SEER за ладење 6.1, SCOP за греење: 4.0, Бучност на внатрешна единица Мин: 32dB, Макс: 50dB, Капацитет на одвлажнување 1.2л, Нормална работна температура: -20 to 53 C, R32 еколошки гас, A++ енергетска класа во ладење, A+ енергетска класа во греење, Далечински управувач
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ