Бренд: ST
Краток опис: ST TAC-12INV32 ULTRA BLACK WIFI, Superior Technology powered by
Достапност:
Шифра: 75586
Гаранција (дена): 1800
Редовна Цена: 29,999 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

22,999 Ден.
12 РАТИ: 1,917 Ден.
24 РАТИ: 959 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST TAC-12INV32 ULTRA BLACK WIFI, Superior Technology powered by TCL, 12000 BTU SMART ИНВЕРТЕР Климатизер, Црна боја, Поврзување и целосна контрола преку WiFi мрежа, Ладење 3.77KW и Греење 3.81KW, Скриен Дисплеј, SEER за ладење 6.1, SCOP за греење: 4.0, Бучност на внатрешна единица Мин: 32dB, Макс: 50dB, Капацитет на одвлажнување 1.2л, Нормална работна температура: -20 to 53 C, R32 еколошки гас, A++ енергетска класа во ладење, A+ енергетска класа во греење, Далечински управувач
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ