Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA LUNAR MF100W70W/W-MK, Машина за перење алишта СЛИМ, Бела,
Достапност:
Шифра: 75522
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 17,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

15,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,334 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 667 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
MIDEA LUNAR MF100W70W/W-MK, Машина за перење алишта СЛИМ, Бела, XL голема врата, LUNAR ЛЕД Дисплеј со JOG DIAL, Капацитет 7кг, 1200 вртежи, 15 програми, Контроли на допир, Health Guard Hygiene 90 степени програма за најефикасно уништуавње на сите алергени и бактерии, Брзо перење 15 минути програма за полнење до 1 кг, Тајмер за одложено перење, Селекција на вртежи, Предперење со еден допир, Заклучување од деца, Нова Д енергетска класа, Димензии ВxШxД 59.5x40x85 цм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG