Бренд: CANDY
Краток опис: CANDY ZEROWATT SET BI OVEN PZF605X + HOB ZH64CBC, Вграден компле
Достапност:
Шифра: 75470
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 23,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

19,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,717 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 884 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
CANDY ZEROWATT SET BI OVEN PZF605X + HOB ZH64CBC, Вграден комплет Фурна + плотна, ZEROWATT PZF605X, Вградна фурна, Инокс, ЛЦД Дисплеј со контроли на допир, Капацитет 65 литри, 5 програми, Вентилатор во фурната, Две механички копчиња за контрола, Грил функција, Внатрешно осветлување, Вклучени една тава и една решетка, A+ енергетска класа, Димензии 595x595x545 мм + ZEROWATT ZH64CBC, Вградна стаклокерамичка плотна, 60цм, Контроли на допир, 9 нивоа на моќност, Дизајн без рамка, 4 зони на готвење, заштита за деца - заклучување, Тотална моќност 6500W
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG