Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Redmi Note 11 4/128GB Star Blue, Dual SIM (Nano-SIM; dual
Достапност:
Шифра: 75400
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 14,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

12,499 Ден.
12 РАТИ: 1,094 Ден.
24 РАТИ: 573 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Xiaomi Redmi Note 11 4/128GB Star Blue, Dual SIM (Nano-SIM; dual stand-by), IP53 dust and splash protection, Display: AMOLED; 90Hz, 700 nits; 1000 nits (peak), 6.43 inches; 99.8 cm2 (~84.5% screen-to-body ratio), 1080 x 2400 pixels; 20:9 ratio (~409 ppi density), Corning Gorilla Glass 3, OS: Android 11, MIUI 13, Chipset: Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm), CPU: Octa-core (4x2.4 GHz Kryo 265 Gold & 4x1.9 GHz Kryo 265 Silver), GPU: Adreno 610, Memory: 128GB; 4GB RAM, Camera: Quad 50 MP f/1.8 26mm (wide) PDAF, 8 MP f/2.2 118˚ (ultrawide), 2 MP f/2.4 (macro), 2 MP f/2.4 (depth), LED flash; HDR; panorama, Video: 1080p@30fps, Front Camera: 13 MP f/2.4 (wide), Video: 1080p@30fps, Loudspeaker with stereo speakers, 3.5mm jack, 24-bit/192kHz audio, Connections: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth 5.0; A2DP; LE, GPS with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, Sensors: Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, Battery: Li-Po 5000 mAh non-removable, Fast charging 33W; 100% in 60 min, Power Delivery 3.0, Quick Charge 3+, Dimensions: 159.9 x 73.9 x 8.1 mm, Weight: 179 g, MZB0ANZEU
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ