Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje MVC 72 HGA, Рачна Правосмукалка, Антрацит боја, Номиналн
Достапност:
Шифра: 75393
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 2,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

2,549 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 213 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 107 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje MVC 72 HGA, Рачна Правосмукалка, Антрацит боја, Номинална моќност: 7.2 V, Максимална моќност на моторот: 70 W, Проток на воздух: 8 L/s, Волумен на садот за прашина: 0.1 l, 1 ХЕПА филтер, Безжична употреба,Трајност на батеријата 12 min,
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG