Бренд: ARIETE
Краток опис: ARIETE Електично PIZZA тавче 909, Црвена боја, 1200 в, 30цм, 5 т
Достапност:
Шифра: 75391
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
7,799 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 650 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 325 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ARIETE Електично PIZZA тавче 909, Црвена боја, 1200 в, 30цм, 5 темепаратури на готвење, згответе вкусна пица за само 4 минути, температура до 400 °, тајмер до 30мин
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Стадион
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG