Бренд: ARIETE
Краток опис: ARIETE Апарат за филтер кафе 1342, Беж боја, VINTAGE, 2000 W, ст
Достапност:
Шифра: 75385
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 4,899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

4,164 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 347 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 174 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ARIETE Апарат за филтер кафе 1342, Беж боја, VINTAGE, 2000 W, стаклен сад за 4-12 кафиња, заштита од протекување, плоча за одржување на топлината, резервоар за вода со рачка, автоматско исклучување, тајмер, програмирани функции
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Аеродром
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG