Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EOB2100COX, Вградна фурна со вентилатор, Инокс, 7 фун
Достапност:
Шифра: 75376
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 14,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

11,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,050 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 500 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Electrolux EOB2100COX, Вградна фурна со вентилатор, Инокс, 7 функции, Три механички копчиња, Капацитет на печење 53л, Премаз против оставање отпечатоци од прсти, Рамномерно греење на фурната со топол воздух, Печење во две нивоа, Механички тајмер, 1 тава и 1 решетка, Лесночистечки емајл, Врата со 2 изолациски стакла, А енергетска класа, Димензии 60x59.4x56цм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Свети Николе
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Superior technology
  • 24 0 juni 2022
  • 555x1804tipat
  • aeg_electrolux
  • cooling_555
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG