Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta RR7867WH, Робот правосмукалка, X-PLORER SERIE 120 AI ANI
Достапност:
Шифра: 75292
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 42,999 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

19,999 Ден.
12 РАТИ: 1,667 Ден.
24 РАТИ: 834 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Rowenta RR7867WH, Робот правосмукалка, X-PLORER SERIE 120 AI ANIMAL & ALLERGY, Боја бела, најтенкиот 4 во 1 робот, четката за животни ги собира сите влакна од подот, истовремено вшмукува и брише, Собирање на прашина без кеса во сад 0.7л, 1 ниво на моќност, ласер и камера за детекција на пречки, паметен софтвер со кој го учи просторот, пречките, навиките, сензори за скали, зони каде не треба да оди, контрола преку апликација на мобилен телефон, Батерија Lithium ion, 150 мин. работа, полнење 4-5ч преку Docking station, бучност 70dB
Напреден Филтер
Достава 24/48 часа
Достапност по салони 24/48 часа достава
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ