Бренд: ARIETE
Краток опис: ARIETE X-VAPOR DELUXE, Чистач на пареа 4146, 1500W, 5 бари, бело
Достапност:
Шифра: 75288
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 7,599 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

6,459 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 555 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 286 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ARIETE X-VAPOR DELUXE, Чистач на пареа 4146, 1500W, 5 бари, бело црна боја, спремно за 8 минути, 55 мин постојана пареа, 1600мл резервоар за вода, заштита од прегревање и преголем притисок, додатоци за чистење на прозори, под, текстил, додаток од 90 °, 3м досег
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Аеродром
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG