Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje WNPI82BS, Машина за перење алишта, ИНВЕРТЕР МОТОР со 10
Достапност:
Шифра: 75112
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 25,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

23,990 Ден.
12 РАТИ: 2,099 Ден.
24 РАТИ: 1,099 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje WNPI82BS, Машина за перење алишта, ИНВЕРТЕР МОТОР со 10 години гаранција, ЛЦД Дисплеј, Капацитет 8кг, 1200 вртежи, WaveActive барабан, Функција против гужвање, Функција брзо перење, StopAddGo функција, SteamTech генератор на пареа, AllergySteam, StableTech Поголема стабилност во текот на работата со специјално дизајнирани страници, SterilTub Алишта со секогаш пријатен мирис, Погодно отворање на вратата Совршено вметнување алишта, Сензори за температура, ниво на вода, полнење и пена, Заклучување - заштита за деца, Заштита од прелевање, Бучност 53dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија 166 kWh, А+++ енергетска класа, Димензии 60x85x54.5 цм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ