Бренд: TCL
Краток опис: TCL 55C728, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K QLED TV, ULTR
Достапност:
Шифра: 75107
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 52,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

34,999 Ден.
12 РАТИ: 3,063 Ден.
24 РАТИ: 1,604 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TCL 55C728, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K QLED TV, ULTRAHD Resolution 3840x2160, Quantum Dot, Picture Performance Index 3300, IPQ 2.0 Engine, DVB-T/T2/C/S2, Micro Diming Pro, 4K HDR PRO, Motion Clariy Supreme 100Hz, Dolby Vision, Operating system Android 11, Google Assistant, Netflix, AI Amazon Alexa, Dolby Audio Atmos, Onkyo sound, Hands Free Voice Remote, Game Master Pro, Wifi built in 802.11 b/g/n, Bluetooth, USB x2, HDMI x3, Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x1, RF x1, CI+ Slot x1, Ethernet port RJ-45, Bezeless Ultra slim metal, EISA AWARD - Best Buy TV 2021/2022
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ