Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA MDRS619FGF46 (HC-598WEN), Side by Side Фрижидер, Инокс, To
Достапност:
Шифра: 75072
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 48,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

31,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 2,747 Ден.
24x BLACK РАТА: 1,414 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
MIDEA MDRS619FGF46 (HC-598WEN), Side by Side Фрижидер, Инокс, Total NO Frost, ИНВЕРТЕР МОТОР, ЛЦД Дисплеј на допир со електронска контрола на температурата, Тотален капацитет 460л (184л замрзнувачки дел 276л разладен дел), Фолио дупли врати, Super cooling и Super freezing функции, Заштита од деца, Vacation мод, Нова F (A+) енергетска класа, Разладен гас R600a, Димензии 83.5x63.5x177.5 цм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG