Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea M3L, Робот правосмукалка, Боја Бела, 1200Ра моќност на вшм
Достапност:
Шифра: 74923
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 9,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

5,499 Ден.
12x BLACK РАТА: 472 Ден.
24x BLACK РАТА: 243 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Midea M3L, Робот правосмукалка, Боја Бела, 1200Ра моќност на вшмукување, Собирање на прашина без кеса во сад 800ml, Тенок компактен дизајн, Странични четки + четка што се врти + всисување, погоден за тепих и тврди подови, качува пречки до 20мм, детектор за тепих, сензори за скали, Далечински управувач, напреден мотор, 3 начини на работа: ауто, чистење по краеви и чистење на одредено место, тајмер за работа (чистење во одредено време), Батерија Lithium ion 2600mAh, работа 80-120мин
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG