Бренд: Philips
Краток опис: Philips HD9200/90, Фритеза и мулти готвач, Боја Црна, 1400W, гот
Достапност:
Шифра: 74886
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 8,599 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

7,309 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 610 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 305 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HD9200/90, Фритеза и мулти готвач, Боја Црна, 1400W, готвење со топол воздух, механичка контрола, без маснотии, капацитет 4.1л, автоматско исклучување, Тајмер, побрзо готвење за 30%, уникатен дизајн, патентирана технологија
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG