Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje ECS6350XC, Самостоечки Електричен шпорет со вентилатор,
Достапност:
Шифра: 74873
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 32,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

26,499 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 2,275 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,171 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje ECS6350XC, Самостоечки Електричен шпорет со вентилатор, Инокс без отпечатоци, Стаклокерамичка плотна, ЛЦД Дисплеј, 4 грејни зони, 11 ФУНКЦИИ, Мултисистемска Рерна HomeMade Plus облик 71 Литри, Механичко управување, DynamiCooling+ систем Ефикасно распределување на топлината, PerfectGrill Двоен грејач за рамномернo крцкава храна, Брзо загревање (FastPreheat), Силвермат-емајл (SilverMatte) Навистина отпорен ултра мазен, AquaClean самочистење со помош на вода, Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор, Нежно затворање на вратата Gentle close, Вклучена длабока и плитка тава, 1x жичана водилка за тава, Сигнализација на преостаната топлина, А енергетска класа, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600мм (60cm)
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG