Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL SPIW 309L, Инвертер клима уред со 6th sense технологиј
Достапност:
Шифра: 74838
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 25,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

17,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 1,545 Ден.
24x BLACK РАТА: 795 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL SPIW 309L, Инвертер клима уред со 6th sense технологија, 9.000BTU, Моќност 2.6KW на ладење, 2.7KW на греење, ЛЦД Дисплеј,6th Sense технологија со температурен сензор кој ја одредува работата на климата според Вашите потреби, Работна температура од -10 до +43 степени, Тивок режим на работa, 4D XPERT проток на воздух со странични отвори, Eco мод на работа, SCOP (kW):4.0, SEER (kW):6.1, капацитет на одвлажнување 0.9л/ч., Проток на воздух 670 m3 / h, Around U - сензорот на далечинскиот управувач ја пренесува температурата околу Вас до главната единица, Sleep функција, Тајмер, Активен јаглен филтер, A++ ладење, А+ греење, Гас за разладување R-32, Идеална за простории до 20м2
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG