Бренд: Philips
Краток опис: Philips XC8349/01, Рачна правосмукалка, Боја црна, 3 во 1: Пр...
Достапност:
Шифра: 74811
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 50,699 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

43,094 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 3,592 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,796 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips XC8349/01, Рачна правосмукалка, Боја црна, 3 во 1: Правосмукалка, Рачна правосмукалка, чистење со вода, PowerCyclone 10, PowerBlade digital motor, Капацитет на садот за вода 0.28л, Собирање на прашина во сад, Капацитет на садот 0.6л, интегрирани додатоци, ЛЕД светло на четката, мини турбо четка, Батерија Li-Ion, 25.2V, Користење 80 мин, 28 мин на Турбо
Тип на правосмукалка Вертикална правосмукалка (Stick)
Можеби ќе Ве интересира