Бренд: Philips
Краток опис: Philips BHD510/00, Фен за коса, Боја Црна, 2300W, ThermoShield t
Достапност:
Шифра: 74806
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 3,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

3,144 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 262 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 131 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips BHD510/00, Фен за коса, Боја Црна, 2300W, ThermoShield technology, 2 брзини, 3 нивоа на топлина, ладен воздух, Јонизатор, концентратор на воздух 11мм, 110 km/h, Дифузер, заштита од презагревање, 1.8м кабел
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG