Бренд: Philips
Краток опис: Philips HX3671/13, Електрична четка за заби, Sonicare EasyClean,
Достапност:
Шифра: 74762
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 3,599 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

3,059 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 263 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 136 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HX3671/13, Електрична четка за заби, Sonicare EasyClean, Бела боја, 31000 пулсации во минута, алармира за преголем притисок, тајмер од 2 мин обезбедува препорачано времетраење на миење заби (30 сек за секој квадрант од забите), користење до 2 недели со 1 полнење, до 2 пати го намалува каменецот на заби од обична четка
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Гевгелија
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG