Бренд: Motorola
Краток опис: Motorola One Action 4/128 White, HybridDual SIM (Nano-SIM dual s
Достапност:
Шифра: 74757
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 10,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

8,599 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 398 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 230 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Motorola One Action 4/128 White, HybridDual SIM (Nano-SIM dual stand-by), Water-repellent coating, Display: LTPS IPS LCD, 6.3 inches 94.0 cm2 (~82.5% screen-to-body ratio), 1080 x 2520 pixels 21:9 ratio (~432 ppi density), OS: Android 9.0 (Pie) upgradable to Android 11; Android One, Chipset: Exynos 9609 (10 nm), CPU: Octa-core (4x2.2 GHz Cortex-A73 & 4x1.6 GHz Cortex-A53), GPU: Mali-G72 MP3, Memory: 128GB-ROM 4GB-RAM, Triple Camera: 12 MP f/1.8 26mm (wide) 1/2.8" 1.25µm PDAF, 16 MP f/2.2 14mm (ultrawide) dedicated video camera (1080p), 5 MP f/2.2 (depth), Video: 4K@30fps 1080p@30/60fps (gyro-EIS), Front Camera: 12 MP f/2.0 26mm (wide) 1/2.8" 1.25µm, Video: 1080p@30fps, Connections: USB Type-C 2.0; Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac; dual-band; Wi-Fi Direct; hotspot; Bluetooth 5.0 A2DP LE; GPS A-GPS GLONASS GALILEO BDS, Sensors: Accelerometer; Fingerprint (rear-mounted); proximity; gyro; compass, Battery: Li-Po 3500 mAh non-removable, Charging 10W, Dimensions: 160.1 x 71.2 x 9.2 mm, Weight: 176 gr
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG