Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA KJ210G-C46, Прочистувач на воздух, 4-слоен H13 TRUE HEPA Ф
Достапност:
Шифра: 74748
Гаранција (дена): 1800
Редовна Цена: 9,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

7,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 370 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 209 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
MIDEA KJ210G-C46, Прочистувач на воздух, 4-слоен H13 TRUE HEPA Филтер со 99.97% ефикасност на филтрација формалдехид, алергии, прав, чад, бактерии, вируси, ПМ2.5, Јонизација на воздухот со негативни јони, ПМ2.5 светлосен индикатор за квалитет на воздух, CADR 205 m3/h, 4 брзини на работа, Индикатор за замена на филтер, 35dB бучност во тивок мод на работа, Исклучено светло во тивок мод, Заштита и заклучуавње од деца, Тајмер до 8 часа, Идеален за простори до 25 м2, 22W, 220V, Димензии 358x194x505 мм
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG