Бренд: ST
Краток опис: ST AP260PM2, Superior technology, Прочистувач на воздух, Погоден
Достапност:
Шифра: 74743
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 7,999 Ден.

WINTER КЛУБ ЦЕНА:

3,995 Ден.
12x РАТА: 333 Ден.
24x РАТА: 167 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST AP260PM2, Superior technology, Прочистувач на воздух, Погоден за соби до 30 м2, ЛЦД Покажувач PM2 загаденост, Сензор за прашина, Три слојна филтрација- ХЕПА филтер + активен јаглен филтер + Јонизација, CADR 260m3/h, 4 брзини на работа, Sleep мод, Индикатор за промена на филтер, Тајмер, Бучност 24-55 dB, Заштита од деца, Моќност 55W, Димензии 310X170X395 мм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ