Бренд: ST
Краток опис: ST AP260PM2, Superior technology, Прочистувач на воздух, Погоден
Достапност:
Шифра: 74743
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 7,999 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

3,995 Ден.
12 РАТИ: 333 Ден.
24 РАТИ: 167 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST AP260PM2, Superior technology, Прочистувач на воздух, Погоден за соби до 30 м2, ЛЦД Покажувач PM2 загаденост, Сензор за прашина, Три слојна филтрација- ХЕПА филтер + активен јаглен филтер + Јонизација, CADR 260m3/h, 4 брзини на работа, Sleep мод, Индикатор за промена на филтер, Тајмер, Бучност 24-55 dB, Заштита од деца, Моќност 55W, Димензии 310X170X395 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ