Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL W6 D84WB EE, Кондензациска машина за сушење алишта со
Достапност:
Шифра: 74740
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 49,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

35,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 3,090 Ден.
24x BLACK РАТА: 1,590 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL W6 D84WB EE, Кондензациска машина за сушење алишта со ТОПЛОТНА ПУМА , Бела со црна рамна врата, Капацитет 8кг, SENSEINVERTER мотор, 24 програми, 6th Sense 3DRY технологија - интелигнетна контрола на сушењето со рамномерно распоредување на топлиот воздух, Fresh care + задржување на свежината на алиштата и до неколку часа после завршетокот на сушење, Голем ЛЦД Дисплеј, Тајмер, Autocleaning филтер - се чисти автоматски со дотокот на вода, Бучност 62dB, Димензии ВxШxД 84.9x59.7x65.6 цм, А+++ енергетска класа
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Тетово
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG