Бренд: Philips
Краток опис: Philips GC7846/80, Парен Генератор, Боја Сино Црна, OptimalTe...
Достапност:
Шифра: 74735
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 14,999 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

12,749 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,063 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 532 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips GC7846/80, Парен Генератор, Боја Сино Црна, OptimalTemp, 2400W, мах. 6.5 bar притисок, ударна пареа 420г/мин, регулирачка пареа 120г/мин, OptimalTemp технологија (без подесување на температурата и без изгореници), керамичка плоча SteamGlide, 1.5л резервоар за вода, должина на кабел 1.65м
Тип на пегла Генератор на пареа
Можеби ќе Ве интересира