Бренд: Philips
Краток опис: Philips DST3020/20, Пегла на пареа, Боја Сина, 2200W, регулирачк
Достапност:
Шифра: 74733
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 3,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

3,343 Ден.
12 РАТИ: 293 Ден.
24 РАТИ: 154 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips DST3020/20, Пегла на пареа, Боја Сина, 2200W, регулирачка пареа 35г/мин, ударна пареа 160г/мин, вграден систем за Anti-Calc, Spray, Нелеплива керамичка подлога, Drip stop систем, удобна рачка, 300мл резервоар за вода, кабел 1.9м
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ