Бренд: Philips
Краток опис: Philips HX6511/35, Електрична четка за заби, Sonicare EasyClean,
Достапност:
Шифра: 74724
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 5,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

3,119 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 260 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 130 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HX6511/35, Електрична четка за заби, Sonicare EasyClean, 2 четки, Бела боја, 62000 пулсации во минута, тајмер од 2 мин обезбедува препорачано времетраење на миење заби (30 сек за секој квадрант од забите), користење до 2 недели со 1 полнење, до 2 пати го намалува каменецот на заби од обична четка
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG