Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi POCO M3 PRO 5G 4/64 Power Black, Dual SIM, Display: IPS L
Достапност:
Шифра: 74722
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 15,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

13,499 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 624 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 323 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Xiaomi POCO M3 PRO 5G 4/64 Power Black, Dual SIM, Display: IPS LCD 90Hz 400 nits (typ) 500 nits (HBM), 6.5 inches, 102.0 cm2 (~83.7% screen-to-body ratio), Resolution: 1080 x 2400 pixels, 20:9 ratio (~405 ppi density), Chipset: MediaTek MT6833 Dimensity 700 5G (7 nm), CPU: Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55), GPU: Mali-G57 MC2, Memory: 64GB-ROM 4GB-RAM, Triple Camera: 48 MP f/1.8, 26mm (wide) 1/2.0" 0.8µm PDAF; 2 MP f/2.4 (macro); 2 MP f/2.4 (depth), Dual-LED dual-tone flash HDR panorama, Video: 1080p@30fps, Front Camera: 8 MP f/2.0 (wide), Connectivity: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac dual-band Wi-Fi Direct hotspot, Bluetooth: 5.1 A2DP LE; GPS A-GPS GLONASS BDS GALILEO, NFC, FM Radio, USB Type-C 2.0, OS: Android 11 MIUI 12, Sensors: Fingerprint (side-mounted) accelerometer gyro proximity compass, Battery: Li-Po 5000 mAh non-removable Fast charging 18W, Dimensions: 161.8 x 75.3 x 8.9 mm, Weight: 190 gr
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG