Бренд: Motorola
Краток опис: Motorola Moto G60 Gray 6/128, Dual SIM (Nano-SIM dual stand-by),
Достапност:
Шифра: 74704
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 17,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

12,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 1,116 Ден.
24x BLACK РАТА: 575 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Motorola Moto G60 Gray 6/128, Dual SIM (Nano-SIM dual stand-by), Display: IPS LCD 120Hz HDR10, 6.8 inches 109.8 cm2 (~85.3% screen-to-body ratio), 1080 x 2460 pixels (~395 ppi density), OS: Android 11, Chipset: Qualcomm SM7150 Snapdragon 732G (8 nm), CPU: Octa-core (2x2.3 GHz Kryo 470 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 470 Silver), GPU: Adreno 618, Memory: 128GB-ROM 6GB-RAM, Quad Camera: 108 MP f/1.9 (wide), 1/1.52" 0.7µm PDAF; 8 MP f/2.2 118˚ (ultrawide) 1/4.0" 1.12µm; 2 MP f/2.4 (depth), Video: 4K@30/120fps 1080p@30/60/240fps, Front Camera: 32 MP f/2.2 (wide) 0.7µm, Video: 4K@30fps 1080p@30/60/240fps, Connections: USB Type-C 2.0; Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac; dual-band; Wi-Fi Direct; hotspot; Bluetooth 5.0 A2DP LE; GPS A-GPS GLONASS GALILEO, Sensors: Accelerometer; Fingerprint (rear-mounted); proximity; gyro, Battery: Li-Po 6000 mAh non-removable Fast Charging 20W, Dimensions: 169.6 x 75.9 x 9.8 mm, Weight: 225 gr
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG