Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-R880 Galaxy Watch 4 Classic; Black 42 mm, 1.19" Super
Достапност:
Шифра: 74682
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 20,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

11,499 Ден.
12 РАТИ: 1,007 Ден.
24 РАТИ: 527 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Samsung SM-R880 Galaxy Watch 4 Classic; Black 42 mm, 1.19" Super AMOLED 396 x 396 pixels (~330 ppi density) with Corning® Gorilla® Glass DX+, Chipset: Exynos W920 (5 nm), CPU: Dual-core 1.18 GHz Cortex-A55, RAM 1.5GB; ROM: 16GB User Memory, OS: Android Wear OS, One UI Watch 3, Connectivity: Bluetooth® 5.0; Wi-Fi 802.11 a/b/g/n 2.4+5GHz; NFC; A-GPS/GLONASS/Galileo/BDS, Water Resistance 5ATM+IP68, Sensors: ECG certified; Blood pressure monitor; Rotating bezel; Accelerometer; Barometer; Gyro Sensor; Heart Rate Sensor, Dimensions:41.5 x 41.5 x 11.2 mm, Battery: 247mAh, Weight 46.5gr, P/N: SM-R880NZKAEUF
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Аеродром
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ