Бренд: Realme
Краток опис: Realme C11 (2021) Lake Blue 2/32, Dual SIM (Nano-SIM dual stand-
Достапност:
Шифра: 74673
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 6,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

6,499 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 542 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 271 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Realme C11 (2021) Lake Blue 2/32, Dual SIM (Nano-SIM dual stand-by), Display: IPS LCD 400 nits, 6.52 inches, 102.6 cm2 (~81.3% screen-to-body ratio), 720 x 1600 pixels, 20:9 ratio (~269 ppi density), OS: Android 11 Realme Go UI, Chipset: Unisoc SC9863A (28nm), CPU: Octa-core (4x1.6 GHz Cortex-A55 & 4x1.2 GHz Cortex-A55), GPU: IMG8322, Memory: 32GB-ROM 2GB-RAM, Camera: 8 MP f/2.0 (wide) AF, Video: 1080p@30fps, Front Camera: 5 MP f/2.2 (wide), Video HDR 1080p@30fps, Connections: microUSB 2.0, Wi-Fi 802.11 b/g/n hotspot, Bluetooth 4.2 A2DP, GPS A-GPS GLONASS GALILEO BDS, Sensors: Accelerometer; gyro; proximity; compass, Battery: Li-Po 5000 mAh, non-removable, Charging 10W, Reverse charging, Dimensions: 165.2 x 76.4 x 8.9 mm, Weight: 190 gr.
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG