Бренд: Realme
Краток опис: Realme C11 (2021) Iron Gray 2/32, Dual SIM (Nano-SIM dual stand-
Достапност:
Шифра: 74672
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 6,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

6,499 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 542 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 271 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Realme C11 (2021) Iron Gray 2/32, Dual SIM (Nano-SIM dual stand-by), Display: IPS LCD 400 nits, 6.52 inches, 102.6 cm2 (~81.3% screen-to-body ratio), 720 x 1600 pixels, 20:9 ratio (~269 ppi density), OS: Android 11 Realme Go UI, Chipset: Unisoc SC9863A (28nm), CPU: Octa-core (4x1.6 GHz Cortex-A55 & 4x1.2 GHz Cortex-A55), GPU: IMG8322, Memory: 32GB-ROM 2GB-RAM, Camera: 8 MP f/2.0 (wide) AF, Video: 1080p@30fps, Front Camera: 5 MP f/2.2 (wide), Video HDR 1080p@30fps, Connections: microUSB 2.0, Wi-Fi 802.11 b/g/n hotspot, Bluetooth 4.2 A2DP, GPS A-GPS GLONASS GALILEO BDS, Sensors: Accelerometer; gyro; proximity; compass, Battery: Li-Po 5000 mAh, non-removable, Charging 10W, Reverse charging, Dimensions: 165.2 x 76.4 x 8.9 mm, Weight: 190 gr.
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG