Бренд: ROLLMAN
Краток опис: ROLLMAN Уред за пеглање алишта со валјаци MP 8015 E, Бело сива б
Достапност:
Шифра: 74654
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 89,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

84,299 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 7,235 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 3,723 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ROLLMAN Уред за пеглање алишта со валјаци MP 8015 E, Бело сива боја, 2400W, Димензии во работна позиција: Должинa: 985 mm, Ширинa: 450 mm, Висинa: 1000 mm, Димензии во склопена позиција: Должинa: 585 mm, Ширинa: 450 mm, Висинa: 1070 mm, Teжина 45 kg, Должина на валецот и пеглачот 800 mm, Дијаметар на валецот 150 mm, Број на вртежи на валецот 4-10 вртежи/мин, Работна температура на пеглачот 0-185C, Maксимална температура на пеглачот 205C, ограничена е со помош на 2 безбедносни термопрекинувачи, Зони за затоплување на пеглачот Лева половина, десна половина, цела должина на пеглачот, Притисок на пеглачот на валецот Се остварува преку рачката со прилагодлива сила на пружината, Oсигурувач 16 A
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG