Бренд: Philips
Краток опис: Philips BHD302/30, Фен за коса, Боја Црна, ThermoProtect 1600...
Достапност:
Шифра: 74648
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 1,999 Ден.

РОДЕНДЕНСКА КЛУБ ЦЕНА:

1,699 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips BHD302/30, Фен за коса, Боја Црна, ThermoProtect 1600W, DC мотор, 2 брзини, 3 нивоа на топлина, 14mm насочувач на воздух, 1.8м кабел
Тип на мотор DC Мотор
Можеби ќе Ве интересира