Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT EWC 81483, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР со
Достапност:
Шифра: 74625
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 20,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

14,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 1,288 Ден.
24x BLACK РАТА: 663 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
INDESIT EWC 81483, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР со 10 години гаранција, Бела, Капацитет 8кг, 1400 вртежи, 3 потенциометри на контролната табла, Eco time, Бучност 56dB, А+++ енергетска класа, 16 програми, Спорт програма, Tајмер за одложено перење, Anti flow систем против прелевање вода, Димензии 60x57.2x85цм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG