Бренд: Haier
Краток опис: Haier Tide Plus AS35TAMHRA-C/1U35YEFFRA-C, СМАРТ ИНВЕРТЕР Клима
Достапност:
Шифра: 74604
Гаранција (дена): 1800
Редовна Цена: 33,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

24,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 2,146 Ден.
24x BLACK РАТА: 1,105 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Haier Tide Plus AS35TAMHRA-C/1U35YEFFRA-C, СМАРТ ИНВЕРТЕР Клима уред со Ефективен режим за затоплување до -15 степени, WiFi built in, Бела Боја на внатрешната единица, Функција за самочистење, Тивок режим на работа, 12.000BTU, Моќност 3.2KW на ладење (од -10 до 43 степени целзиусови), 3.4KW на греење (од -15 до 24 степени целзиусови), SCOP (kW):4, SEER (kW):6.1, Антибактериски Филтер, Авто рестарт, Циркулација на воздух 550 m3/h, Тајмер, Далечински управувач, A++ Енергетска класа на ладење, A+ Енергетска класа на греење, Бучност на внатрешна единица до 20-36dB, Гас за разладување R-32
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG