Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH WAU28T62BY, Серија 6, Машина за перење на алишта, Бела бој
Достапност:
Шифра: 74583
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
BOSCH WAU28T62BY, Серија 6, Машина за перење на алишта, Бела боја со црно/сребрена врата, Капацитет 9кг, 1400 вртежи, ИНВЕРТЕР мотор, Голем ЛЦД дисплеј со тајмер, 14 програми, Vario Perfect - програмите се временски скратени и оптимизирани, Touch control копчиња, Програма за чистење и одржување на барабанот, Можност за додавање алишта, Aqua sensor за оптимални резултати при плакнење, ActiveWater Plus за мала потрошувачка на вода при секое перење со автоматско препознавање на тежината, Speed perfect совршено чисти алишта со 65% заштеда на енергија, Allergy plus функција, Заклучување од деца, Контрола на нерамнотежа на барабанот, Eco silence drive долготраен мотор, Volt Check фунција која проверува пад на напон или недостиг на електрична енергија, Антивибрациски страни, Нова Ц Енергетска класа А+++, Бучност 72dB, VarioSoft барабан од 60 литри, Антивибрациски дизајн, Димензии 85 x 60 x 59цм
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180-citymall-rodenden2
 • Dvojno_555_SDA
 • Dvojno_555_IT
 • dvojno_WG
 • dvojno_TV
 • dvojno__MOB
 • 555-greenje
 • school
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG