Бренд: Hisense
Краток опис: Hisense Wings Pro KB35YR3EG/KB35YR3EW, SMART Инвертер клима уред
Достапност:
Шифра: 74568
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 29,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

28,990 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,340 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 625 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Hisense Wings Pro KB35YR3EG/KB35YR3EW, SMART Инвертер клима уред со ГРЕАЧ НА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА, WINGS серија, GMCC TOSHIBA компресор, Скриен ЛЕД Дисплеј, WiFi ВКЛУЧЕН + Паметна гласовна контрола, 12000BTU, Капацитет на ладење 3.4KW, Капацитет на греење 3.8KW, SEER 6.1 kWh, SCOP 4.0 kWh, EER на ладење 2.98 kWh, COP на греење 3.62 kWh, ДИГИТАЛЕН КОМПРЕСОР МОТОР, HI-NANO е вид на ефикасна јонска технологија што генерира 1 милион јони/см3 може ефикасно да го спречи коронавирусот (SARS-CoV-2) за 93.54% во затворен простор во рок од два часа, 4во1 филтер + Активен јаглен филтер, Двоен одвод на кондензаторот, Отпорност на мувла, Капацитет на одвлажнување 2.0л/ч, I-feel функција која ја мери температурата што треба да се постигне онаму каде што е далечинксиот управувач, Заштита од ладен воздух, Турбо функција, Функција за автоматско рестартирање, Проток на воздух 550cbm3/h, 4D Auto swing, Super cooling ладење, Тајмер 24 часа, Ноќен режим на работа, Sleep функција, Работна температура греење -20/+24, Работна температура ладење -15/+43, Бучност внатрешна единица макс. 39 dB, Тип на гас R32, Енергетска класа А++ на ладење/А+ на греење, Димензии внатрешна единица 833x256x203 мм, Димензии надворешна единица 660x483x240 мм
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Кочани
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG