Бренд: Zenith
Краток опис: Zenith Glasslined Z80V 3KW без регулација, Вертикален бојлер, Ка
Достапност:
Шифра: 74535
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 5,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

4,699 Ден.
24x КЛУБ рата: 216 Ден.
48x КЛУБ рата: 111 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Zenith Glasslined Z80V 3KW без регулација, Вертикален бојлер, Капацитет 80 литри, Моќност 3KW, Максимална работна температура 70 степени, Максимален притисок 10 бари, Висина 740мм, Дијаметар 440мм
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG