Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Redmi 9T 4/128GB Carbon Gray, Dual SIM, 4G LTE, 6.53 inc
Достапност:
Шифра: 74505
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 12,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

8,999 Ден.
24x КЛУБ рата: 413 Ден.
48x КЛУБ рата: 261 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Xiaomi Redmi 9T 4/128GB Carbon Gray, Dual SIM, 4G LTE, 6.53 inches 104.7 cm2 (~83.4% screen-to-body ratio), Resolution: 1080 x 2340 pixels, IPS LCD 400 nits (typ), Chipset: Qualcomm SM6115 Snapdragon 662 (11 nm), CPU:Octa-core (4x2.0 GHz Kryo 260 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 260 Silver), GPU: Adreno 610, Internal Memory: 128 GB, microSD, RAM: 4GB, Primary Camera: 48 MP f/1.8 26mm (wide) 1/2.0" 0.8µm PDAF, 8 MP f/2.2, 120˚ (ultrawide) 1/4.0" 1.12µm, 2 MP f/2.4 (macro), 2 MP f/2.4, (depth), Secondary Camera: 8 MP f/2.1 27mm (wide) 1/4.0" 1.12µm, WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Stereo Speakers, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac dual-band Wi-Fi Direct hotspot, Bluetooth: 5.0 A2DP LE, GPS with A-GPS GLONASS GALILEO BDS, FM Radio, OS: Android 10, MIUI 12, Sensors: Fingerprint (side-mounted) accelerometer proximity compass, Battery: Non-removable Li-Po 6000 mAh, Fast charging 18W, Reverse charging 2.5W
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • SD_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG