Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH MUM5XW20, Kујнски робот, Сиво Црна боја, Моќен мотор 1000W
Достапност:
Шифра: 74502
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 26,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

22,949 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,970 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,014 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
BOSCH MUM5XW20, Kујнски робот, Сиво Црна боја, Моќен мотор 1000W, 3D PlanetaryMixing за оптимално мешање на сите состојки, интегрирана вага и тајмер, 3.9л Инокс сад, Блендер 1.25л, 1 метличка за матење, 1 метличка за месење и мешање, 7 брзини , Целосно електронски контроли, Автоматско исклучување, заштита од прегревање
Достапност по салони Сетек Аеродром
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG